Olmayan dişler için uygulanan implant tedavisi için implant ücreti ne kadar? Fiyatlandırma hakkında merak ettikleriniz aşağıdaki gibidir.

En Uygun İmplant Ücreti

Tedavi olacak kişilerin implant ücreti konusunda araştırma yapması olağan. Pek çok kişi mümkün olan en uygun fiyat ile tedavi olmak istiyor. Bunun için ücretler hakkında sunulmuş olan bilgiler önemli. Farklı klinik ve diş merkezlerinin implant ücretleri için değişen fiyatlar sunması olağan. Direkt olarak kişinin görecek olduğu tedaviye göre fiyat belirlemesinin yapıldığını söyleyebiliriz.

Komple diş implantı

Alt damak diş implantı

Üst damak diş implantı

Tek diş diş implantı gibi seçenekler olabilir.

Gerçekleşecek olan bu tedavi için direkt olarak ücretlendirme belirlenecek. Nerede tedavi göreceğiniz de önemlidir. Üniversite hastanelerinde diş implantı yaptırabilirsiniz. Bunun dışında alanında uzman olan doktorların olduğu implant merkezlerini de tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz üzerinden, tedaviniz hakkında fiyatlar verilecektir. Uygun olması halinde direkt olarak implant tedavisinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

İmplant Nasıl Yapılır?

Fiyatların uygun olmasının dışında implant nasıl yapılır sorusunun da cevaplanmasını isteyeceksiniz. Aşama aşama olmayan dişlerinizin yerine dişlerin getirileceğini bilmelisiniz. Yapılan incelemeler bu tedavinin gerçekleşmesinde herhangi bir sıkıntı oluşmaması durumunda, direkt oalrak doktorunuz için uygun olan zamanda yapımına başlanacaktır.

Tedavinin gerçekleşmesi için kemik yapınızın başarılı olması

Kemiklerin uygun şekilde oyulmasının sağlanabileceği

Sonrasında implant dişlerin boşluklara yerleştirilmesi aşamaları olacak.

Dişlerin yerleştirilmesinin ardından kalıcı şekilde dişlerin damaklara tutunmasını sağlamak adına vidalar kullanılır. İmplant tedavisi için vidalar gerekli. Bu aşamada damakların dişlere alışması sağlanacaktır. Dişlerin yerleşmesinden sonra ise vidaların çıkarılması söz konusu olacaktır. Dilediğiniz şekilde tedavinin tamamlanmasının ardından direkt olarak dişlerinizi kullanabileceksiniz. Rahat şekilde kullanım mümkün olacak.

İmplant Herkese Yapılır mı?

Tedavi görmek için implant yönteminin kullanılmasını mı istiyorsunuz? Ancak bu yöntem için yaş sınırı var mı, kimlere uygulanır gibi sorularınız mı var? Tedavinin uygulanması için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmuyor. Direkt oalrak kişinin dişini kaybetmesi yeterli. Bu yönteme uygun damak yapısı olması durumunda implant diş tedavisi gerçekleşecektir. Seçim sizin.

Share: