implant fiyatları

Dişlerimi tedavi ettirmek istiyorum diyen bir kişi implant tedavisi hakkında bilgi alabilir. Eksik dişleriniz için geliştirilmiş olan bir tedavi yöntemidir.

Türkiye‘de İmplant Fiyatları

Tedavi olmak istiyorsunuz; ancak ekonomik ve uzun ömürlü bir kullanım mı olsun istiyorsunuz? Bunun için implant tedavisi tam da aradığınız yöntem olacak. Geliştirilmiş olan bu yöntem, olmayan dişler için en son yöntemdir. Yani dişlerinizin son derece doğal gözükmesi açısından bu yöntemin kullanılıyor olması avantajlıdır.

Takma dişlerden çok daha doğal olması

Çok daha rahat kullanılması

Kalıcı olması

Tek diş için de uygulanabiliyor olması

Yukarıda verilenler, diş tedavi yönteminizin implant olması durumunda ne şekilde avantaj elde edeceğinizi gösterir. Eğer sizin de diş tedaviniz için bu yöntem uygunsa, direkt olarak tedavi yönteminin implant olmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da İmplant Fiyatları

Tedavi görecek kişiler implant tedavisinde süreç hakkında da bilgi almak isteyebilir. Bu durumda direkt olarak muayene sırasında doktorunuzdan da bilgi alabilecek olduğunuzu bilmelisiniz. Tedavinin gerçekleşmesinde tek bir dişin implant olması ya da komple implant yapılması söz konusu olabilir. Yapılan uygulamaya göre de elbette iyileşme sürecinin hızlanması ya da daha uzun sürmesi söz konusu olabilir.

Kimler İmplant Yaptırabilir?

Eğer sizin de herhangi bir nedenden ötürü kaybetmiş olduğunuz bir diş varsa, direkt olarak tedavi için implantın tercih edilmesini isteyebilirsiniz. Peki, kimler implant yaptırabilir? Bunun için belirlenmiş olan herhangi bir yaş sınırı yok. Kişinin dişini kaybetmiş olması ve kemik yapısının bu tedavi yöntemi için uygun olması yeterlidir. Bu durumda direkt olarak doktorunuz tarafından uygun görülen implant yöntemi uygulanacaktır. Kimler implant yaptırabilir sorusuna verilen yanıt, bu bağlamda direkt olarak herhangi bir sınırlama olmadığı yönünde olacaktır. Dilerseniz doktorunuzun yaptığı muayene sonrası, siz de kayıp dişleriniz için implant yönteminin kullanılmasını talep edebilirsiniz.

Share: