Bu hastanede Yapılan Tedaviler:

İmplant tedavisi, İmplant diş hastanesi polikliniklerinde yapılmaktadır. Bu hastanelerde, implant, ağız ve diş sağlığı, yirmi yaş dişleri, gömülü diş, Çene cerrahisi, dental implant, estetik diş, diş çekimi, ağız kokusu, diş ağrısı, diş çürüğü, diş bakımı, porselen diş, protez diş, kanal tedavisi, laminate vineer, zirkonyum gibi konularda, tedavi yapılmaktadır.

İmplant diş hastanesi, ağız ve diş sağlığı merkezlerinde, diş ile ilgili muayeneler yapılmaktadır. Yirmi yaş dişleri ile ilgili sorunlarda, takip gerekir. Bu takipleri bu hastanede yaptırabilirsiniz. Yirmi yaş dişleri, takip edilmezse ve tedavi edilmezse, daha ciddi sorunlar çıkarabilir. Yine gömülü dişlerin tedavisi yapılmazsa, komşu dişler ve çene yapısı zarar görebilir.

Bu sebeple, gömülü dişlerin tedavisi, ağız sağlığı için önemlidir. Çene cerrahisi, implant tedavisinde ve gömülü diş ve yirmilik diş gibi tedavilerde, etkin rol oynamaktadır. Yapılacak tedavilerde, çene kemiğinin yapısı çok önemlidir. Çene kemiğinin zayıf olması, implant tedavisinde yeterli olmamaktadır. Yine tedavi edilmeyen gömülü dişler, çene kemiğine zarar verir.

Diğer Tedaviler

İmplant, çene kemiğine yerleştirilen vidalı diş kökü ve bu vidalara dişlerin yerleştirilmesi olayıdır. Takma dişe gire, sabittir ve gerçek diş gibi, sağlam bir şekilde kullanılabilir. İmplant diş hastanesi estetik diş ve diş çekimi konusunda, uzman hekimlerle çalışmaktadır. Yine çürük diş ve diğer acil vakalarda, yeni teknikler uygulanmaktadır. Hassas çürük dişlerin muayenesinde, implant hastaneler, uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Porselen diş ve dolgu işlemleri de yapılmaktadır.

Çürük ve içi boşalmış dişlerin, kanal tedavileri, son teknoloji ile yapılmaktadır. Diş konusunda, uzman olmayan veya konusunda deneyimi olmayanların zarar verdiği bilinmektedir. Dolgu yapanlar veya kanal tedavisi yapanlar, mutlaka bu konuda tecrübeli ve uzman olmalıdır. Aksi halde, ikinci bir tedavi gereksinimi ortaya çıkacaktır. İkinci bir tedavi olmamak için, ilk tedavide, işin ehli diş hekimleri ile çalışmak gerekir.

Diş ağrısı için, özel teknikler geliştiren bu hastaneler, tedavi konusunda gerekeni yapmaktadırlar. İmplant gibi, ömür boyu garantili tedavilerde, önemli olan nokta, bu konuda tecrübeli ve iyi olan hastanelerin seçilmesidir. İmplant tedavisi görenler, bu işi iyi yapanlardan memnun kalmışlardır.

Share: